"Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają." - Aldous Huxley

O nas

Szanowni Państwo

Działając od ponad dziesięciu lat biuro tłumaczeń FIDES zrealizowało ponad 10.000 projektów tłumaczeniowych.
Dzięki tak ogromnemu doświadczeniu wiemy jak profesjonalnie, szybko i kompleksowo obsługiwać naszych klientów.  Współpracujemy z wykwalifikowanymi tłumaczami. Sama znajomość języka nie wystarczy do zrobienia dobrego tłumaczenia dokumentów urzędowych lub tekstów specjalistycznych stworzyliśmy zespół prawdziwych profesjonalistów. Firma FIDES wykonuje profesjonalne tłumaczenia pisemne, w tym uwierzytelnione, o różnej tematyce i przeznaczeniu. W naszym zasobie jest duży wachlarz języków.
Do realizacji zleceń na tłumaczenia techniczne zatrudniamy profesjonalistów z ogromną wiedzą lingwistyczną i branżową, gruntowną znajomością terminologii specjalistycznej oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że wykonywane przez nas tłumaczenia techniczne będą adekwatne pod względem stylistycznym do rodzaju dokumentu, poprawne gramatycznie i zgodne z obowiązującą w danej dziedzinie terminologią. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych z takich dziedzin, jak: handel, przemysł, prawo, medycyna, farmacja, ekonomia oraz wielu innych specjalistycznych branż. Wszystkie tłumaczenia techniczne poddawane są dodatkowej korekcie językowej. Dzięki temu zyskujemy pewność, że każde przygotowane przez nasz zespół tłumaczenie techniczne odwzorowuje w pełni oryginalną treść.